Restovna pro děti

Zábava pro děti

Děti jsou u nás vždycky vítané. Myslíme na ně v našem stálém jídelním lístku a nezapomínáme ani na jejich zábavu a vyžití. Koho by bavilo sedět jen u stolu? Proto u nás děti najdou zábavu v dětském koutku, při hraní deskovek v kavárně a v pěkném počasí mohou vyběhnout na zahradu, kde pro ně máme prolézací domeček s tobogánem nebo houpačku ve stínu stromů.

A kam po dobrém obědě? Přece na výlet. Hned vedle Restovny najdete multifunkční hřiště, anebo se vydejte do okolí za turistickými cíli, které děti nadchnou:

Medvědárium najdete na Městské hoře v Berouně. Svého času zde žili tři medvědí bratři z populárního večerníčku Méďové, který režíroval Václav Chaloupka. Z roztomilého medvědího tria už zbyl jen huňáč Kuba, ale provoz medvědária o rozloze 26 arů zůstává nezměněný. Ošetřovatelé se snaží osamělého Kubu zabavit nejrůznějšími lákadly – od stromů namazaných medem po lov kapra v rybníčku, který je součástí výběhu. V okolí najdete také hřiště a rozhlednu.

Zhruba třicetikilometrovou trasu autem zvládnete za zhruba 40 minut jízdy.

Malá lesní ZOO ve Velké Chuchli nabízí malým i velkým návštěvníkům nezapomenutelné setkání s mluvícím krkavcem. Kromě něj můžete obdivovat také psíka mývalovitého, divoká prasata, ovce, kozy, rysa nebo stáda muflonů a daňků. Děti se mohou vyřádit na krásné louce s dřevěnými hracími prvky, anebo se s vámi vydat po naučné stezce do Barrandovských skal ukrývajících otisky pravěkých trilobitů.

Patnáctikilometrová trasa zabere čtvrt hodinky jízdy autem.

Pirátí zátoka je v Praze-Braníku a zabaví se tady celá rodina. Kromě největšího areálu minigolfu v Praze si můžete vyzkoušet i 3D lukostřelbu, kdy vyrazíte se speciálním lukem do lesa „ulovit“ makety 18 zvířat. Děti se mohou vydovádět také v zorbingovém válci, nafukovacím hradu, nebo se projedou na lodičkách v nafukovacím bazénu.

Sedmnáctikilometrová trasa zabere autem něco málo přes čtvrt hodiny.

Zoopark jelení Homole | Tipy na výlety | Restovna

A po výletě si užijte zasloužený odpočinek v našem penzionu, kde najdete i rodinné apartmány. Baby-friendly vybavení je v Restovně samozřejmostí, rádi vám na přání připravíme dětskou postýlku s lůžkovinami, vaničku na koupání, přebalovací desku, nočník, stoličku, jídelní židli nebo dětskou kosmetiku.

Rozhlédněte se u nás

Rezervace

Chcete si rezervovat váš oblíbený stůl. Máte přání nebo jen dotaz, se kterým bychom mohli pomoci? Napište nám!


    Go To Top